| WeeD a întrebat:

Wrestlingul e regizat?

Răspuns Câştigător
| Sandilau a răspuns:

Nu e regizat in sensul in care te gandesti ca este un regizor in spatele camerelor care coordoneaza totul exact ca in productia de filme. In schimb acele batai din wresling nu sunt reale in sensul ca nu se lovesc cu adevarat. Se mai intampla si accidente dar mai rar.

3 răspunsuri:
| Larisa a răspuns:

Da,este un intreg marketing in spatele acestiu brand, chiar luptatorii spun sa nu se incerce acasa, deoarece sunt scheme executate de catre profesionisti

| aLixx a răspuns:

Sigur ca da.happy

| raluca_5052 a răspuns:

Bataile de la wrestling sunt facute pe calculator nu-s adevarate