| Lalala a întrebat:

Www.wallfun.ro >: va puteti autocolante pe perete, suuper tare ideea;)

Răspuns Câştigător
| Hahaha_5483 a răspuns:

Stiu...sunt superi tari, si eu mi.am luat unulsmug

20 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Ideea e tare, dar site-ul e varza nu scrie dimensiunea autocolantului!

| Atotstiutorul a răspuns:

@Wallfun
am uitat care era autocolantul dar sunt foarte SIGUR ca nu era si dimnesiunea autocolantului respectiv
dar daca tu aici ai raspuns abia peste 24 de ore stau si ma intreb ce sa intampla daca scriam la contact acolo, raspunsurile astea trebuie sa vina urgent
p.s. uite ce imi apare cand intru pe site:
În acest moment efectuăm lucrări de mentenanţă la site.
Ne vom întoarce online cât de repede posibil. Vă rugăm să reveniţi mai tîrziu.hmmm azi e 13.02. 2011 ora 4:04AM oare cat va dura?

| iiGabytsa a răspuns:

Da, sunt destul de dragute, dar costa cam mult.asa e parerea mea.si mai ales ca acum e criza.

| Shery a răspuns:

Genial cel cu oitele de numarat laughing

| thevampirediariesfever a răspuns:

Este destul de fain dar cel mai bun site cu autocolante este cu siguranta http://wallsticker.ro/
Pe langa calitatea site-ul-ui, firma ofera produse de calitate.
Si WallFun este dragut

| thevampirediariesfever a răspuns:

Dar nu am spus ca site-ul vostru nu e bun.Am spus doar ca si wallsticker.ro este un site de calitate, cu produse foarte bune!
Dar si firma voastra este destul de buna, pentru inceput! Succes in continuare si numai bine!

| Lalala explică:

Va puteti pune autocolante...*

| UrăscPăstârnacul a răspuns:

Felicitari, WallFun! V-ati dezvoltat. big hug
Imi plac autocolantele voastre. happy

| LarisaMaria a răspuns:

Dar de unde se pot cumpara? Ma refer la magazine nu de pe netwinking

| ionut6715 a răspuns:

Nu cred

| sweetlollypop a răspuns:

Super tare frate!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Error: Server shutdown in progress
Error No: 1053
SELECT price FROM product_special WHERE product_id = '54' AND customer_group_id = '8' AND ((date_start = '0000-00-00' OR date_start < NOW()) AND (date_end = '0000-00-00' OR date_end > NOW())) ORDER BY priority ASC, price ASC LIMIT 1
mersi de autocolante

| InspiratieDIY a răspuns:

Multumim pentru comentariu, curand vom aduce produse noi special pentru Ziua Indragostitilor. Multumim pentru suport si va asteptam si pe Facebook - http://www.facebook.com/pages/WallFun/176461762395474

| InspiratieDIY a răspuns:

Shery - Multumim de aprecieri. Azi am mai adaugat un model in sectiunea VAlentines Day

Atotstiutorul - ce autocolant ai vrut sa vezi marimea si nu era? Suntem interesati sa oferim toate informatiile. Multumim!

| InspiratieDIY a răspuns:

Fiecare produs are in descrierea sa marimea autocolantului. Orice alte detalii se pot afla daca trimiteti un mesaj in sectiunea contact si iti oferim toate informatiile de care ai nevoie.
Te asteptam cu intrebari! Multumim!
www.wallfun.ro

| InspiratieDIY a răspuns:

Thevampirediaries - Cu siguranta wallsticker.ro sunt buni, avand o experienta de peste 2 ani, cel putin ca si site, insa materialul folosit de ei este acelasi pe care il folosim si noi. Aspectul site-ului lor este unul de calitate, placut, usor de folosit... noi suntem la inceput si ne dezvoltam incet incet. Datorita voua, celor care ne sustineti sau nu ne sustineti, vom gasi imaginea perfecta pentru WallFun. Pana atunci insa, te invitam sa incerci si unul din produsele noastre.
Multumim pentru aprecieri si te asteptam oricand pe la noi, chiar daca doar sa mai faci o comparatie intre noi si alte site-uri de profil.
wallfun.ro

| InspiratieDIY a răspuns:

@UrăscPăstârnacul - In primul rand ne place user name-ul tau laughing))
In al doilea rand multumim de aprecieri si ne luam angajamentul sa continuam sa aducem produse noi cat mai des, sa te tinem "ocupat/a" cu vizitele pe site-ul nostru. Esti bine venit/a si pe pagina noastra de FB. Numai bine! happy

wallfun.ro

| InspiratieDIY a răspuns:

@SoundAndColour - Autocolante de perete le poti gasi de obicei in magazinele mari gen Metro, sau in cele specializate pe design interior. Insa cele gasite acolo, in marea lor majoritate, sunt din alt material mai putin rezistent si mai prost calitativ. Daca gasesti autocolante in magazin facute din acelasi material ca cele produse de noi sau alte site-uri de profil, sunt modele nu foarte atractive.

De aceea pe net gasesti modele ce nu le gasesti in magazin, asta pentru ca noi le si producem, nu suntem intermediari. De asemenea poti comanda pe net orice model ai vrea tu, doar trebuie sa trimiti o poza cu modelul dorit si cele mai multe site-uri ofertante, inclusiv noi, putem realiza acel model in autocolant.

Sper ca ti-am raspuns la intrebare :) www.wallfun.ro

| InspiratieDIY a răspuns:

Draga Atotstiutorul,

Dupa cum vezi, ne-am imbunatatit serviciile de comunicare si iti raspundem special tie, acum, dupa 2 luni. Esti bine venit cu orice critica, orice sugestie si orice atac la adresa noastra. Fiecare persoana are dreptul sa se manifeste cum stie mai bine. Cu sau fara aceste comentarii, noi mergem inainte si daca gasim ceva folositor in ele, ne vom adapta cerintelor vizitatorilor.
Te invitam sa ne vizitezi si sa ne spui ce nu e bine inca pe site! Multumim pentru interesul acordat!

O zi excelenta! wallfun.ro