| LiLMoRe a întrebat:

Xbox 360 slim cu kinect vs playstation 3 cu move...care e mai bun? si daca e mai bun de ce este asa?

Răspuns Câştigător
| dmrtr a răspuns:

Ps3 este mai bun deoarece are grafica mai buna, jocurile mai tari, are blue ray si nu se strica repede...

uite de ce nu trebuie sa iti cumperi x box cu kinect :
- platesti la multiplayer
- maneta urata care functioneaza pe baterii
- console se incinge repede si are 30% sanse de crapare tonguetonguetonguetonguetongue
-iar la xbox cu kinect cand te jocii zici ca te misti cu incetinitorul

bafta! big grinbig grinbig grinbig grinbig grin

5 răspunsuri:
| the1answer a răspuns:

XBOX 360 e cel mai tare din lume + nu ai nevoie decat de un ecran mare, restul o consola unde pui jocul si o camera care te inregistreaza. E cel mai tare din luuuuume

| dmrtr a răspuns:

"consola" se incinge repede am vrut sa zic... scuze

| Alyn4U a răspuns:

PS3 move dai funda lui dmrtr gascanul...

| gViNt a răspuns:

De Playstation 3 move sunt jocuri cu grafica mai buna dar eu zic ca e mai frumos un Xbox 360 Kinect.E mai distractiv cu mainile libere fara sa ai un controller in mana.

| asurom a răspuns:

Eu as zice ca kinect este mai bun decat move chiar daca move are jocuri cu grafica mai buna, si Sony playstation a copiat controllerele de la wii( foarte asemanatoare). Kinectu este mai original. imi imaginez jocuri ca mario bross pe ps3 laughing