| DyDi a întrebat:

Yahoo mobile este gratis? astept raspunskisswinking

Răspuns Câştigător
| KidduHerexD a răspuns:

Hi!
yahoo are legatura cu netu si cu conexiunea deci si prin urmare trebuie sa ai abonament pe tell si sa ti-l instalezi prin cablul de date il introduci in calculator si il instalezi dar in fine stiu ca costa de trei sau 4 ori mai mult de cat pe calc.acasa si se poate instala ca sa zic asa la centrul de unde l-ai luat:Vodafone, cosmote, oringe sau cum era deci trebuie sa dai o fuga pana acolo!
succes buy!
doamne ajuta sa dai fundita mie!

3 răspunsuri:
| MsdfdsSeArde a răspuns:

Este gratuit atata vreme cat ai MB pe telefon ...ca sa poti porni messengerul. Dar atentie ca daca e pe site sau chiar si aplicatia... dupa ce vrei sa iesi de pe mess dai "sign out" sa nu ramana aprins

Sper ca te'am ajutatwinking. By3

| EuAli a răspuns:

Ca aplicatie web sau aplicatie normala, e gratuit(nu ti se cere nici o taxa de catre yahoo) ca aplicatie, dar ca sa-l folosesti, pentru ca are legatura cu netul, trebuie sa platesti la telefonie.Ai grija ca la fiecare iesire din Yahoo! MessengerMobile oricum ar fi, ori aplicatie, ori aplicatie web, sa-i dai Sign Out!

| quasisro a răspuns:

Da e gratis