| CocuUu a întrebat:

Ziceti-mi niste muzica sa ascultam de revelion la petrecere...va rog:*

3 răspunsuri:
| OvidiuDanzka a răspuns:

Sunt multi care spun ca nu le plac, dar te asigur ca manelele vechi sunt superbe la petreceri, ma rog daca stii pe care sa le alegi, cateva exemple, salam - iar am pus-o, pune pune pune, regheton (astea cu ritm, dupa ce sa baut destul ).
Pe la inceput niste house, mai o manea de genul, Adrian - Ai incredere in mine si asa mai departe big grin ( ma rog asta in cazul in care invitatii asculta house, minimal, chestii din astea, adica daca sunt rockeri nu prea merge)

| CudiDaKid a răspuns:

Pinguinuuu!

| mp3 a răspuns:

Nu ati stiu gusturile ce ati place tie uitate pe http://www.youtube.com/
o sa ai ce alege :)