| Alpina a întrebat:

Ma pot duce la un prieten acasa de revelion daca sunt in doliu? Doar sa bem ceva si sa ascultam niste muzica, nu dansez sau ceva.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ai chef și mijloc de trasport doar să nu săriți calul

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mortul o să fie fericit dacă mergi. În noaptea de anul noi ei bântuie mai abitir. Și să iei cu tine tanga neagră, bikini de doliu, just in case.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Teoretic, din punct de vedere religios... nu prea.
Insa poti sa faci ce vrei.

| mentholinks a răspuns:

Pai cat tii tu doliu? o zi e de-ajuns, apoi poti sa si faci sex.

| StrongHeart a răspuns:

Doar sa nu uitati sa varsati putin si pentru persoana pierduta.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

De ce nu? Morții cu morții, vii cu vii.