| NobodyHeree a întrebat:

Ziceti-mi si mie, cum se da funda? Cine raspunde la op intrebare dau acolo unde scrie declara acest raspuns castigator?

P.S.Cine ma invata cum sa dau funda, chiar ii dai

Răspuns Câştigător
| DamaAzu a răspuns:

Eu iti dau raspunsul si asa trebuie sa faci ¨te uiti la raspunsul meu(sau a cui vrei)¨ si in dreapta apare mai jos Declara acest raspuns castigator

love struck si apesi pe ellove struck

funditabatting eyelashes?

2 răspunsuri:
| girlloveboy a răspuns:

E usor happy in partea dreapta a raspunsului este o funda gri cand, cand dai la ea este vca de genu portocaliuwinking daca ai inteles incearca pe minewinking

| NobodyHeree explică:

Chiar ii dau*. scuze de greseala