| mary4567 a întrebat:

Ziceti-mi si mie mai multe programe de modificat poze pls. Cele mai multe primesc fundita. :X

Răspuns Câştigător
| PisicutZZaJoJoo a răspuns:

Photoshop, photobucket, piZap, blingee, photoinstrument,
photoShine, photoscape, photo funia, photo editor, photo filtre, face-in-hole, picjoke, flauntR, FunPhotoBox, sumopaint, onlinephototool, my paint, fast stone photo resizer, batch photo pro, beFunky, sulnit green, photo animation suit, pho.to, polaroid, dream photo color, cloudcanvas.
Acestea sunt programe de editat, de modificat, de micsorat etc.
Unele sunt online, iar altele trebuie sa le downloadezi.
Fundita?love struck

2 răspunsuri:
| Rosiilabucata a răspuns:

PhotoPlus Starter Edition, PhotoFiltre, Photoshop funda?