| nuamPleaca a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste comedii ( romantice nu conteaza ) pe care le-ati vazut si v-au placut :d

Fundita ~

Răspuns Câştigător
| Marian™® a răspuns:

Eu si marley

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Notte Prima Degli Esami-Oggi : http://www.youtube.com/watch?v=myltlgAhdGE

E un film deosebit.

| Marcelino a răspuns:

Road Trip

| AliceAliceAliceAlice28 a răspuns:

Buna...the spy next door, the princess diaries 1&2, lizzie mcguire:the movie.eu ti le recomand. mi s-au parut super

| nebunatica_2307 a răspuns:

Pai sunt mai multe. mie imi plac cele romantice de la Disney.iti dau niste exemple poate iti place vreunu Spectacular, princess protection program, sydney white... sper sa iti placa macar una
te-am pupat si vizionare placuta:*

| MariaC_1424 a răspuns:

Cel mai mult mi-au placut filmele cu Mr. Bean
:d