| biita a întrebat:

Ziceti`mi si mie niste melodi noi happy Cele mai frumoase si cele mai noi Funda + Vothappy

Răspuns Câştigător
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Sa facem o listuta cu melodiile care-mi plac happy :

Grasu XXL - La La Song
Bug Mafia - Cand trandafirii mor tongue
Evanescence - Bring Me To Life devil
TitanTron - SOS
Maximilian - Sophie
Guess Who - Tot mai sus
Pitbull - Rain Over Me
Skizzo Skillz -Cum o cheama
Skizzo Skillz - Crima
Antonia - Marionette

Cam atat imi trece prin cap acum. Cewoo :* wave

1 răspuns:
| MARIUS006 a răspuns:

Tara - Missing You,Amari - By My Side,Alexandra Stan - Ting Ting,Celia feat. Kaye Styles - Is It Love,David DeeJay feat. Dony - Change Your Heart,Delyno feat. LooLoo - Let Me Feel You [Delyno ReMiX],Fly Project - Musica,Dya feat. Victor Ark - Crazy - Crazy [Turbotronic Remix],Kristine feat. Dj Rabinu - Ana Bahebak,Minu feat. Chris Thrace - Delicatissimo,Mossano vs Grasu XXL - Prea Mult Indianotech [AvenueBeats], Sunrise Inc - Nina, Tom Boxer & Morena feat. J Warner - Deep In Love, si cea mai super
".One Way - One Way [EXTENDED]"