| Roxana2312 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste porecle pentru baieti in afara de pischotzellaughing

5 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Muiutz

| georgikk a răspuns:

Puf uf, donu, minone,papushel,scumpi. draguu,pisoias, piki, beibii, etc.

| nimiiiiiic a răspuns:

Gogosica,iubirica laughing, sfarfalica big grin

| adelaadelaadela a răspuns:

Piscotel!laughing

| AndyNazir a răspuns:

Ciucurel! pui; pisoias; motanel; Michel Teló; fluturas; gogosel; bombonel; maimutel; sufletel; ursulet; fluffy; bubico; castravecior; lindo; pufosenie; BlackBerry; strugurel; candyman; azorel; fructul pasiunii; salsicha; iepuras; porcusor; gandacel; guzel; venerabilis