| alicutza113 a întrebat:

Ziceti-mi si mie pls ce smecherie se poate face la our world ca sa faci bani, diamante si sa creasca nivelul? cine stie dau funda si vot:*

2 răspunsuri:
| anto22 a răspuns:

Sa muncesti forta tati

| がさいゆの a răspuns:

Danseaza si joaca jocuri pentru a castiga flow(chestia aia care se umple din stanga de jos)cand ai destula flow da pe discul ala si primul joc iti ia un flow pentru a castiga ori bani ori haine pe a doua ca sa cresti lvl 1 sau 5 sau 10 flow(cu cat e mai mare cu atat mai bine) si pe ultima e o extragere.