| PredatoR a întrebat:

Ziceti-mi si mie un parfum barbatesc bun care sa persiste... da' nu delea Armani, Versace, Hugo Boss, D&G la 5 milioane laughing. ziceti-mi si preturile happy

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cele de la Federico Mahora sunt bune, au preţuri cuprinse între 49 şi 80 ron şi persistă toată ziua.
Pa, pa.

| amanda33 a răspuns:

Gasesti la d&p parfumuri cate vrei ieftine avand in vedere ca sunt de calitate.Mai mult de 1 mil nu te duce. eu recomand bvl soir

| StefanStyle94 a răspuns:

Eu vand parfumuri originale la 90 RON.Momentan folosesc Paco Rabanne-One Million si am mai avut Christian Dior-Farrenheit si un Hugo Boss. Daca ti se par prea scumpe, ia Str8, e bun si ieftinwinking

| StefanStyle94 a răspuns:

Sunt reprezentant la Federico Mahoratongue

| tymo20 a răspuns:

Acum depinde de gusturi. iti recomand:
Lacoste essential
Black suede touch
Yves Saint Laurent
si mai te uiti pe la sephora sau pe site:
http://www.sephora.ro/

| Krysscristinakryss178 a răspuns:

Str8(streight) e dare bun si miroase foarte bine, persista si cred ca e pana in 50 de lei.

| Ana98 a răspuns:

Str8 un parfum foarte bunawinkingnu ii stiu pretul exact dar nu e scump

| pissiic a răspuns:

Unscripted - 65 lei
full speed - 60 lei
black suede touch - 48 lei
individual blue -33 lei
toate sunt de la avon :*

| supergeniu a răspuns:

Black suede touch 49 lei si black suede leather 52 lei...la avon