| MadalinaAndreeaF a întrebat:

Ce parfum credeti ca e cel mai ok ca miros si persistenta?
>1=Hugo Boss Bottled Intense
>2=Hugo Boss The Scent
>3=Paco Rabanne Invictus
>4=Acqua di Gio Pour Homme
>5=Versace Eros

4 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Eu as merge pe 4
desi sunt fan Hugo Boss in ce ma priveste
dar Aqua di Gio daca e original, e sublim. (am mirosit de curand unul in Müller, mi-a venit rau, spirt si atat, nu mai e ca acum 3-4 ani)
De asta zic, DACA e original, acela e parfumul suprem din punctul meu de vedere,

| JackR a răspuns:

Ufff! Copil frumos, ne intoarcem la povestea de azi dimineata! Pentru cine vrei sa-l cumperi? (Nu ma intereseaza relatie dintre voi, doar tipul de persoana: tanar, mid-age, sportiv, lazzy guy etc.).

| MadalinaAndreeaF explică (pentru JackR):

Haide sa vorbim prin mesaje, ar fi mai usor

| Evolettee a răspuns:

3,l-am incercat și eu miroase super bine si persista foarte mult timp.