| OanaMOM a întrebat:

Ziua mea esti luni, saptamana viitoare si mi-a tin duminica sau sambata. problema e ca nu stiu ce sa fac. nu pre am prieteni peaproape si cea mai buna prietena a mea probabil co sa rada de mine ca stau doar cu rudele caci de ziua ei ea sa prostit ca baut si a fumat si probabil sa si sarutat si mozolit cu naiba stie cine. deci vreau sa-mi dati idei caci sunt la varsta aia in care cam nimic nu se portiveste daca ma intelegeti.

Răspuns Câştigător
| RedGuy a răspuns:

"e ziua ei ea sa prostit ca baut si a fumat si probabil sa si sarutat si mozolit cu naiba stie cine" nu stiu cati ani ai, dar ce e bun in "a bea", "a fuma" si "mozolit cu naiba stie cine"... nici nu inteleg de ce conteaza ce a facut prietena ta.Nu e nici o rusine sa faci cu rudele, si eu m-am imbatat am facut ce am facut de ziua mea dar prefer toate zilele alea in care m-am imbatat etc. sa le fi facut cu familia.De 3 ani nu imi mai fac ziua, pentru ca nici macar nu e un lucru atat de important.Ai putea sa stai cu familia si dupa sa iesi undeva cu prietena/prietenii tai sa bei putin (nu recomand alcool) pentru ca nu e chiar asa de bine sa te imbeti (aici se face diferenta dintre maturitate si imaturitate)