| CrazyB0Y a întrebat:

Zumba e si pentru baieti?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Anca95 a răspuns:

Da, dar la noi in tara s-a pus eticheta ca fitness-ul e numai pentru doamne si domnisoare.total fals! In strainatate vezi la fitness mai multi barbati decat femei. da la noi. E mult mai fain sa ai un antrenor de fitness de sex masculin, e alta aderenta si lucrezi mai in forta.Mergi la zumba si nu te lua dupa gurile care spun"da ce esti fata?". Week-end placut!

2 răspunsuri:
| Yukidaruma a răspuns:

Si eu fac zumba iar instructorii mei sunt baieti, deci DA, intr-adevar in sala suntem numai fete dar uneori se intampla sa mai vina si cate un baiat. In primul rand conteaza sa-ti placa tie, n-are importanta ce zic ceilalti, prietenii tai de exemplu care vor gasi portite sa te tachineze, deoarece nu stiu despre ce e vorba.

| Q69 a răspuns:

DA..este unisex
dar cum in majoritatea salilor majoritare sunt fetele in mintea majoritatii s-a format o idee preconceputa ca este un sport de fete
la fel cum se crede si despre kangoo jumps