| Alex a întrebat:

Baletul, fitness-ul, aerobicul, zumba si spinning-ul sunt numai pentru fete si femei? E rusine daca merg barbati si baieti?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu este nicio rușine, mișcarea, indiferent de modul de manifestare nu duce la discriminare rasială.
Pa, pa.

greece12
| greece12 a răspuns:

Deloc!
Nu trebuie sa fii conservator si rigid intr-o lume libera si progresista.
Cauta filmul "Billy Elliot" si urmareste-l neaparat,il gasesti online.
O sa-ti schimbi parerea,poate ideea ti se pare cumva stranie,dar de ce nu te gandesti la cati balerini barbati exista si au existat,dansatori renumiti, etc?
De unde crezi ca au rasarit, daca nu au simtit singuri ca au acest talent si l-au muncit, l-au pus in valoare si s-au afirmat in fata intregii lumi?
Cand ai o pasiune, o urmezi.
Iti trebuie curaj, ambitie si multa munca.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Nu cred ca e o rusine. Fiecare ar trebui sa faca ce are chef, ce ii da o senzatie de bine (in limitele bunului simt, normal), fara sa ii pese de gura lumii. Daca iti place baletul, du-te la balet. Daca vrei sa faci fitness, nu ai decat. E viata ta, deciziile tale. La naiba cu restul!

O seara frumoasa!

| AngelHugz a răspuns:

E o intrebare buna happy