| SingleForOne a întrebat:

A avut cineva experiențe cu "campania euro-tax.ro? Ce s-a întâmplat mai exact?

3 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Daca nu ai inceput colaborarea cu ei iti recomand rttax ( au comisioanele mai mici si sunt din cluj, parca ). Ps: eu sunt in proces de recuperare de taxe din Olanda in momentul de fata.

| SingleForOne explică (pentru dinaprilie):

Cum lucrează, mai exact?

| dinaprilie a răspuns (pentru SingleForOne):

Ei iti trimit niste acte ( printre care si contractul ), semnezi. Le trimiti si tu niste acte pe care le solicita ei si maibapoi ai de asteptat cateva luni si ei iti vireaza banii in contul tau ( dupa ce isi opresc ei taxele lor ).