| Țicu_Mădălin_1996 a întrebat:

A cumparat cineva de pe ebay? cand comanzi e scump transportul? de exemplu am mai comandat un laser si a trebuit sa il iau de la oficiul postal al judetului...

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Importurile se trec prin vama, asta e motivul pentru care ridici coletele de la oficiul postal din resedinta de judet unde la deschiderea coletului este un un agent vamal, ai vazut asta.N-am cumparat de pe ebay, dar poti incerca sa simluezi o comanda, vezi ce pret total ai la final.

| Zerathull a răspuns (pentru Mihaela1964):

Asa este si la amazon right?

| Andrei_Ciobanu_1993 a răspuns (pentru Zerathull):

Right