| Shagun a întrebat:

A facut cineva bani pe site-uri ptc (pay to click)? Pe onbux?
Vreau sa imi spuneti daca e adevarat si daca da cum se procedeaza cu banii?
Funda

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Este adevarat de ce se spune de ONBUX platesc baietii dar nu o sa-ti ajunga nici macar de un pachet de tigari la 15 zile! media este de 2$ (cand te mai ajungi tu cu cate 2$ la 15 zile? mai bine te apuci sa castigi bani scriind articole http://articles-writing-triond.blogspot.com/ iar cu plata se face cu PayPal, AlertPay si LR
Gen NEOBUX...adica e de ajuns sa ai o carte de credit la bcr sau eu stiu la alta banca paypal si ti se incarca aia 2$ de cate ori ajungi la suma respectiva de 2 $. Adevarul este ca nici nu faci nimic de banii astia! Poti sa incerci daca crezi ca te incalzesti cu fabuloasa suma! sper ca m-ai inteles ce am vrut sa spun!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-mi un msg pe privat cu id-ul tau si iti spun eu cum e cu PTC-urile, eu sunt inscris de 6 luni si nu regret.winking