| SunSet_8045 a întrebat:

a auzit cineva de "onbux"? este site care dai clikuri și îți pun bani, și m-ar interesa sa știu dacă are cineva cont și dacă este adevărat

Răspuns Câştigător
| sonya a răspuns:

Ooo da. eu am cont si intr-adevar iti dau bani dar greu...si nu se merita sa te chinui atata pentru nimic. Mai bine imparti pliante sau faci altceva.

2 răspunsuri:
| dcata a răspuns:

Da intr-adevar, ai min 4 reclame la care primesti 1 cent, la 75 de centi iti poti inchiria referali(persoane care dau clikuri pentru tine 0, 5 centi pe clic) iar banii se pot incasa la minim 2 $ pe paypal, alert pay ș.a.mai e si neobux, vcbux, vynbux site uri care platesc strucura fiind asemanatoare daca vrei sa te inregistrezi pe vreunu dintre astea please scrie la referal dcata