| Andreeas1997 a întrebat:

A lucrat cineva de aici ca distribuitor de pliante?
Imi puteti spune cum se procedeaza? Adica sa imi explicati exact cum se face si cum se plateste?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Tu mai stai pe ganduri pentru banii dublii?
Incearca si vezi, in 2-3 zile vei putea sa-ti formezi propria parere.
20 lei pe ora este foarte bine platita, si sa ai si orar flexibil deasupra!

5 răspunsuri:
| Pandhoraa a răspuns:

Daca ai minim 16 ani poti lucra de acasa ca operator interviu, cu acordul parintilor
este un job part time cu contract de munca
eu zic sa incerci :)
https://www.mercury.ro/......ator-cati/

| AndreiKonrad a răspuns:

Salut! Te duci la firma pentru care lucrezi si iti umpli ruxacul cu pliante ( pizza) si esti repartizat pe o zona ( 10 strazi ) te duci in fiecare bloc, il pui pe clanta usii de ex, si esti platit pe ora.

| Andreeas1997 explică (pentru AndreiKonrad):

Cineva mi-a spus ca tocmai si-a deschis un restaurant si are nevoie de promovare. A spus ca pe 7 ore 120 de lei si masa calda la restaurant. Eu am zis ca pot decat 4-5 ore si a zis ca asa este 80 de lei. Mi se pare mult, si nu prea stiu ce sa zic, nu e o anumita firma sau ceva care se ocupa cu asta

| Bula a răspuns (pentru Andreeas1997):

Nu este rau sa faci 80 lei in 4 ore, adica 20 lei pe ora, net! Salarul minim pe economie este mult mai mic si, de multe ori, se lucreaza mult mai greu pentru acei bani!

| Andreeas1997 explică (pentru Bula):

Dar dar, nefiind de la o anumita firma imi este cam frica pentru ca nu stiu la ce sa ma astept. Am inteles ca se plateste maxim 10 lei pe ora si numai la firme, asta ar fi problema ca nu stiu.

| Bula a răspuns (pentru Andreeas1997):

Tu mai stai pe ganduri pentru banii dublii?
Incearca si vezi, in 2-3 zile vei putea sa-ti formezi propria parere.
20 lei pe ora este foarte bine platita, si sa ai si orar flexibil deasupra!