| Marian619 a întrebat:

A mai cumparat cineva de pe amazon.com sau amazon.co.uk? imi puteti spune cum a fost?

8 răspunsuri:
| RoseOfTheFire a răspuns:

Da,ce ai vrea sa cumperi de pe amazon.com?

| Marian619 explică (pentru RoseOfTheFire):

Stii daca te costa in plus daca nu esti din america? sau daca merg cardurile gen visa electron?

| giony54 a răspuns:

Sunt foarte corecti si vine comanda cam in 7 zile fara probleme.Vine cu firma de curiei romani.

| SpookyKid a răspuns:

Mda e la fel ca pe retu siteurilor...nothing special ai doar grija cand comanzi si atata tot

| Sanziana88 a răspuns:

Eu de obicei cumpar de pe www.vmag.ro pentru ca e mai aproape, dar am luat de cateva ori si de pe amazon.com si a venit in maxim o saptamana, in Bucuresti.

| Bibitzzzaa a răspuns:

Ce căcat care se da drept un luptător! Du-te ma de aici si nu mai comenta tu aiurea!

| Marian619 explică (pentru Bibitzzzaa):

Ce? te referi la poza de profil? ala nu sunt eu