| MarYkans_Lcn_1990 a întrebat:

Adidasii astia fake de se vand pe net la 100-120lei de unde vin? Gasesc in Dragonul Rosu, in Europa? De unde sa iau facaturi din astea ieftne? M-ar interesa mai multe modele, am vazut ca au si Adidas springblade facaturi.

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Direct din China. Aliexpress, ebay, etc.

| AtomiX a răspuns:

Http://www.aliexpress.com/
gasesti aici adidasi, telefoane, imbracaminte, orice vrei ieftin :) am facut niste comenzi pentru o husa si niste accesorii la telefon, aici sunt 30-40 de lei, eu le-am luat cu 2$..adica 9 lei. Singurul defect, ca ajung cam greu, in vreo 30-45 de zile.

| Blossom03 a răspuns:

Da,poți încerca în Dragon, Europa..chiar și magazine din astea cu haine și încăltăminte de la toate colțurile.

| MarYkans_Lcn_1990 explică:

Nici un raspuns mai concret?