| MihaiAlexZaharia a întrebat:

Afaceri mici, probleme mari?

Voi ce parere aveti?

http://bunicel.ro/afaceri-mici-probleme-mari/

Răspuns Câştigător
| pietrean a răspuns:

"BatutA",nu ma dau, dar nici nu mai vreau sa muncesc pentru altii.
O seara buna!

3 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Bun articolul, cuprinzator si la obiect!
In afacerea mea, am pus in practica tot ce se recomanda de catre Mihai.
Dar la un moment dat, era prea mult si am pus mai presus de toate, sanatatea.Asa ca, am tras putin pe dreapta si o sa mai vad pe viitor, ce este de facut.
Afacerile mici, raman afaceri mici, daca muncesti singur si legal.

| MihaiAlexZaharia explică (pentru pietrean):

Multumesc pietrean pentru aprecieri. Cred ca ai luat decizia buna facand o pauza. Sper sa nu te dai batut. Sa ne auzim sanatosi.

| pietrean a răspuns (pentru MihaiAlexZaharia):

"BatutA",nu ma dau, dar nici nu mai vreau sa muncesc pentru altii.
O seara buna!