| Flaviius87 a întrebat:

Ai un site/ blog şi vrei să îl faci cât mai cunoscut? Îi poţi face reclamă pe site-ul meu achitând sumele de mai jos.
Link (prima pagină) = 8 RON/ lună
Banner 125 x 125 (prima pagina) = 12 RON/ lună
Banner 250 x 250 (prima pagină) = 17 RON/ lună
Banner 160 x 400 (prima pagină) = 28 RON/ lună
Banner 468 x 60 (footer) = 33 RON/ lună
Banner 468 x 60 (header) = 37 RON/ lună

Mentionez ca blogul este PR 3 si este in plina dezvoltare (in scurt timp va fi adus la PR5)
http://trebuie-sa-asculti.blogspot.com/

3 răspunsuri:
| fustiteTUTU a răspuns:

Da,asa e, dar gandeste-te la nisa de piata pe care o ai.

| simf a răspuns:

Cu o medie de 55 de unici pe zi, ce inseamna scurt timp?happy

| Flaviius87 explică (pentru simf):

Maxim 2 luni inseamna scurt timp! Pe WTA deocamdata media de vizitatori unici este prezentata ca fiind de 32 (dar este calculata si cu lunile cand nu aveam prea multi vizitatori). In prezent am intre 60 - 100 (si undeori depasesc 100) de unici pe zi!