| Irinel2001 a întrebat:

Ajutor va rog din inima

Deci azi am cumparat un pachet de pocnitori toate bune si frumose iar când am ajuns un oras politia m-a luat si m-a dus la sectie si a zis ca îmi vor face dosar penal, după mi-au confiscat pocnitoarele iar după mi-au zis ca vor renunța la dosar daca colaborez cu ei

Ce sa fac?

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu trebuia sa cumperi asa ceva stiai sau nu stiai ca petardele si pocnitorile sunt interzise, acum politia i ti poate face dosar penal, ce ave ti in capul ala de nu va mai potoliti odata cu asa ceva. Terminati lasati le incolo de petarde de artificii, nu poti petrece fara sa faci prostii? Ce varsta ai?

| Irinel2001 explică (pentru CristiDinBucuresti):

| Andreeaaadc a răspuns (pentru Irinel2001):

Colaboreaza, dar roaga-te sa nu dai de aia pe care i-ai dat pe mana politiei laughing

| Andreeaaadc a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Tu cati ani ai?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Andreeaaadc):

Dar tu?

| Andreeaaadc a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu mai interoga lumea pe aici, ok?

| BuLaNNNeL a răspuns:

Cati ani ai? Esti minor, nu? Te-au speriat sa stai dracu in banca ca-s interzise. Sa colbaorezi cu ei probabil sa le spui zona si omul de la care le-ai luat.

| Irinel2001 explică (pentru BuLaNNNeL):

Si asta dar sa paresc si alte persoane

| KlArt a răspuns:

Colaborează.

| Andreeaaadc a răspuns:

Imi cer scuze, ma duc sa ma culc
noapte buna adio pa