| David1412 a întrebat:

Am 15 ani, implinesc 16 ani saptamana viitoare si doresc sa imi fac un card visa electron (junior). Am auzit ca este posibil si ca trebuie sa ma duc cu buletinul la o banca.La ce banca ar trebui sa ma duc? Care este diferenta dintre un card visa electron simplu si unul visa electron junior? Tin sa mentionez ca vreau sa achizitionez ceva de pe amazon cu acest visa electron junior, este acceptat ca metoda de plata pe amazon.co.uk?

Răspuns Câştigător
| WaNt3D1856 a răspuns:

Du-te cu tata sau cu mama de mana la BCR, iti face un electron Xteen, altceva nu prea are ce sa-ti faca. Da, poti cumpara de pe Amazon, eu cumpar de pe STEAM fara probleme.
Cei de la banca iti vor raspunde bucurosi la orice intrebare

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuie sa te duci cu buletinul si cu unul din parinti. Mai orice banca are oferte pentru minori