| RalooKee a întrebat:

Doresc raspunsuri de la oricine stie ceva sau macar a auzit. As vrea sa dau un examen si pentru asta trebuie sa platesc 65 de lire, iar modalitatile de plata sunt Mastercard si Visa (sau prepaid Mastercard si Visa... nu stiu care e diferenta). La ce banca ar fi mai convenabil sa ma duc? Am lei, unde va trebui sa-i schimb in lire?

1 răspuns:
| andru10best a răspuns:

Fiecare card are avantaje sau dezavantaje. Mai bine te hotarasti la ce banca vrei si apoi vezi ce carduri au si ce conditii. Eu am conturile si cardurile de la ING si nu am avut probleme.