| Daniistm a întrebat:

Am 15 ani,sunt din Bucuresti si pe perioada verii mi-as dori sa am un loc de munca destul de avantajos dar nu prea am gasit, iar unde am gasit posturile erau ocupate. Daca stiti cateva posturi bune, libere si avantajoase m-ar ajuta foarte mult.Mulumesc.
Dau funda happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună, îți recomand Lady.s Cosmetics. Și poți continua și în timpul liceului. Cu o vechime de 10 ani pe piața românească, fosta companie Metropolitans, Actuala Ladys. Cosmetics, a dat dovadă de profesionalism în orice situație! (Redumirea companiei s-a făcut în conformitatea cu cerințele advertiserilor)!
Dorința de evoluție se reflectă în satisfacerea nevoilor clienților și colaboratorilor prin produsele de înaltă calitate la prețuri ușor accesibile, prin transparența planului de marketing și strategia abordată, dar și prin punctualitatea de care se dă dovadă, iar aici mă refer la livrarea comenzilor într-un timp cât mai scurt și în perfectă stare! Detalii pe http://nicollhellen.blogspot.ro/ sau http://www.facebook.com/nicoll.hellen. O zi superbă! :*

| DeeaV a răspuns:

Continua sa cauti anunturi prin ziare si pe site-uri de genul. Nefiind major si fara diploma de bac, joburi perfecte nu o sa pice din cer, dar poate ai noroc si gasesti ceva pe gustul tau. Succes!