| anonim_4396 a întrebat:

AM 16 ANI si nu stiu ce as putea gasi de lucru la varsta asta eu sunt din constanta
daca stie cineva ceva o munca acasa sau ceva ma puteti ajuta?
multumesc

5 răspunsuri:
| madalina_8123 a răspuns:

Cred ca deocamdata te poti orienta spre chestii gen avon, metropolitan, oriflame... Nu se castiga mult, dar e ok atata timp cat stai cu parintii. Daca ai cunostinte intr-ale calculatorului si crezi ca poti tine pasul si cu scoala, poti incerca sa lucrezi in regim part-time la o firma care face publictate pe internet, numai ca se lucreaza la birou.

| dof21 a răspuns:

Incearca McDonald's, Burgher King etc Primesc part-time

| marrinnaa a răspuns:

Pai la 16 ani poti sa te angajezi la mec cel putin in bucuresti asa e si asa ar trebui sa fie si in constanta poti sa ai grija de femei in varsta sau sa faci curat la oameni sau sa te faci promoter da trebuie sa ai si ceva relatii oricum cauta pe net despre asta big grin dar trebuie sa ai totusi minim 1. 60 si sa fi ceva mai matura big grin

| FetitzzaAlintatha a răspuns:

Http://www.1001-locuridemunca.ro/locuri-de-munca/constanta/ Iti poti cauta aici;) Esti cam tanar dar sper sa gasesti ceva interesant;) De munca aici;)

Răspuns utilizator avertizat