| anonim_4396 a întrebat:

Am aproape 14 ani si as vrea sa castig si eu niste bani pe timpul vacantei...as putea sa gasesc ceva ( de ex impartit pliante )?

Răspuns Câştigător
| JAMALEEE a răspuns:

-Pai incearca si tu sa vinzi cd cu jocuri (asta a mers la minelaughing )
-Angajeazate la un magazin baiatu de serviciu big grin
-Vorbeste la primarie ia-ti acord sa pui afise pe stalpuri (se i-au bani frumosi$$)
-Vinde ceva din casa...care nu-ti mai foloseste
-Ajuta-j pe vecinu la o treaba...straight face( dar vezi sa nu zica Multumesc poti pleca laughing )
Si cam atat laughing pentru varsta ta. tongue

3 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Da du-te la Metro

| Annie a răspuns:

Pai te-ai putea face reperezentant la firme gen avon, oriflame...(daca esti fata)

| LoRyAnNa_3715 a răspuns:

Uite stiu ceva mai bun decat pliantele iti dau un id si il bagi in lista chiar nai nimic d pierdutwinking: avon.cosmetics043 stai lin e cea mai tare slujba incearca baga-l neaparat