| Tuca_Bogdan_1997 a întrebat:

Bună seara, ce pot face pt niște bani de buzunar înafară de împărțit pliante și cerut la părinți că mie nu îmi dau ai mei bani

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Dacă te pricepi la PC atunci poți instala altor persoane contra cost windows-ul, jocuri, faci CD-uri.

| Pandhoraa a răspuns:

Poti lucra de acasa ca operator interviu asistat de calculator
https://www.mercury.ro/......ator-cati/
nu e nimic complicat
daca esti din Bucuresti poti merge la ei la un interviu

| Tuca_Bogdan_1997 explică:

Electronice preț mic, mai explica-mi o data mai clare, prima dată cum încep cu asta, merg la ei la firmă sau cum, de unde știu ce anunturi și unde le postez și banii cum mi da? Am 18 ani din ce mi-ai explicat nu prea am înțeles

| electronicepretmic a răspuns:

Salut, poti colabora cu firme care vand produse de electronice in vederea postarilor de anunturi pe site-uri cunoscute ca sa nu dau nume si asta practic se face de acasa ...mai simplu de atat nu stiu ce ar fi, asta fac si eu