| Andrei955 a întrebat:

Am 200 de lei într-un cont paysafecard pot sa cumpar paypal sau alte monede? Daca da, cum?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Alo! PayPal n-are monede. PayPal este o platforma de tranzactii ca si Paysafecard si nu poti face decat plati cu ele. Daca o casa de schimb valutar sau o banca accepta asemenea plati, o poti face. Trebuie sa intelegi ca ai comision la asemenea tranzactii. O cunostinta de-a mea a zis ca la 700 lei ai circa 46 lei.