| Bobonete a întrebat:

Am abonament la Digi-RDS. optiunea Digi optim nelimitat (cea mai buna oferta a lor). Daca ies din tara si dau un telefon in Romania sau in strainatate fac cost suplimentar?

Răspuns Câştigător
| Nich01 a răspuns:

Daca ai optim nelmitat 5 nu cred ca faci cost suplimentar! Iti recomand sa te duci la digi si sa intrebi sacu sa dai un mesaj sms la 700 dar nu scrii nimic in mesaj! il trimiti gol si o sa primesti un mesaj cu minutele pe care le ai! acolo vezi daca si cate minute ai! In cazul in care scrie nelimitat apeluri+sms nelimitat international nu vei face cost suplimentar. Sper ca te-am ajutat! Bafta

1 răspuns:
| Bobyarbbb a răspuns:

Dacă ieși din ţară îți trebuie roaming și atunci sunt alte costuri. Adică mai mari