| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit recent de siteul teespring. Un site unde iti poti crea singur diverse produse personalizate de la cani, huse de telefon, tricouri si multe altele si daca cineva cumpara castigi banii in paypal si practic investitia e 0. Mi-am am facut si eu o colectie https://teespring.com/denis-abstract-colection dar vreau sa va intreb care e parerea voastra despre acest site si cum as putea sa imi promomovez aceasta afacere ca sa ii zic asa (modelul indiferent cat de fain ar fi daca lumea nu stie de el...asa ca trebuie si promovat)

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se numește trafic pe Internet. Asta se învață, sau plătești reclame. Sau le pui la vănzare pe Amazon sau Ebay.

| Razvan1000 a răspuns (pentru sadrian46):

Pai si ce crezi ca ar fi cel mai ieftin? M-am gandit sa le fac cumva reclama dar nu ma prea pricep

| Razvan1000 a răspuns (pentru Razvan1000):

De învat sincer nu am timp sunt la facultate si am altele de invatat. Fac asta tocmai pentru ca am nevoie de bani si ca investitia e 0 mai putin timpul investit ca sa le faci. Imaginea am luat-o de pe pixabay ( un site cu imagini fara drepturi de autor ) si am prelucrat-o putin. Asa ca cu reclamele platite ar fi o idee...