| Onyxxxx a întrebat:

Am castigat vara trecuta 2 cartele la coca cola cu codul de sub cap.Am bagat cartela in telefon si cand vreau sa transfer 5 euro imi spune "Creditul existent este insuficient pentru a trimite mesajul ".Va rog spune-ti ce sa fac in legatura cu asta. Dau Funda. ?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Ai verificat daca inca mai ai creditul? De vara trecuta si pana acum s-ar putea sa se fi dus cartela.

1 răspuns:
| Catalinhhh a răspuns:

Probabil e expirata. Incearca sa-ti concactezi operatoru e gratis.