| ISmokeAir55 a întrebat:

Am comandat si eu pe la inceputul lui decembrie un pachet de la firma GFuel care a ajuns in Romania pe 15 decembrie. Pot sa spun cu mare bucurie ca inca nu am primit niciun pachet. Firma Gfuel a spus ca nu ofera servicii de traking IN tara, USPS a spus ca nu e problema lor, iar posta romana mi-a spus ca pot doar sa astept. Exista o solutie pentru a afla unde imi este pachetul? Daca nu, pot face o semnalare la vreo institutie a statului pentru a putea primi banii inapoi? Valoare comenzii este de $50. Ar mai fi o problema, eu am 15 ani deci nu stiu sigur cat de multe pot sa fac.

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Sper ca ai platit prin PayPal. Poti cere un refund. Daca firma aia ti-a dat un numar de tracking, poti incerca pe site-ul postei daca nu ai facut-o deja.