| DeliaDelii a întrebat:

Hei, am comandat in data de 13 o masca de fata "Blackhead killer" de la Firma luxstyle. Dupa cateva zile am primit pachetul si in el mai era ceva in valoare de 30 de euro, deci masca era 20 si obiectul pe care nu l-am comandat era 30. Dupa cateva zile am returnat pachetul la posta dar nu am primit bon, adica am completat ceva dar nu am primit si bon. Firma luxstyle imi trimite majorari pentru ca intarzii cu plata si pentru ca ei spun ca am trimis pachetul dupa cele 14 zile, dar nu e adevarat l-am comandat in data de 13 si a durat cateva zile pana a ajuns la mine si in data de 23 l-am pus in posta si l-am trimis. Astazi e 15 iar Firma spune ca in 13 au primit ei pachetul, dar nu au cum. Imi cer bon sa dovedesc ca am trimis pachetul in cele 14 zile. Ce pot sa fac in cazul asta? Cu cine sa vorbesc? Sunt foarte neseriosi si nu se tin de cuvant. Multumesc pentru timpul acordat!

1 răspuns:
| Serban_Sebby_2000 a răspuns:

Fai reclamatie, acesta este singurul lucru pe care il poti face, da in judecta firma si caseria de la posta ca nu ti-au dat bon fiscal, si poti castiga tu in cazul de fata!