| FrumusicaSufletista a întrebat:

Am o problema cu primirea unui pachet comandat online de pe AliExpress.Am dat comanda acum 60 de zile si inca nu am primit-o, cum pot afla ce s-a intimplat cu pachetul si de unde il pot primi?

1 răspuns:
| ishallhelpyou a răspuns:

In primul rand, verifica adresa de e-mail care ai folosit-o la plasarea comenzii.
In al 2-lea rand, intra la ei la asistenta si ia legatura cu ei.

Foloseste numarul de comanda (din email - cel primit cand ai plasat comanda) ca si referinta.
http://www.aliexpress.com/help/contactus.htm?spm=2114.11010108.14.10.AuncYg