| CătălinAndrei23 a întrebat:

Bună,am comandat acum ceva timp ceva de pe internet și pachetul a ajuns la sediul firmei,apoi a fost trimis prin poștă(Din București în Iași). Azi ar fi trebuit să ajungă pachetul,dar nu am primit nicun aviz, am fost la poștă să verific și au zis că nu a ajuns niciun pachet. A mai pățit până acum cineva așa ceva? E doar o simplă întârziere?

2 răspunsuri:
| UsernameFemale a răspuns:

Buna! Cred ca toata lumea a patit asa ceva happy.
Se poate intampla orice: de la o simpla intarziere pana la anulare din cauza lipsei ( anuntarea dumneavoastra poate sa fie intarziata si ea)

| CătălinAndrei23 explică (pentru UsernameFemale):

Produsul este, probabil e o întârziere atunci, dacă am doar de așteptat e bine atunci