| Daniel_Lupu_1991 a întrebat:

Am dat o comanda prin internet de un colet...si azi presupun ca a ajuns prin fan courier...si nu am fost acasa sa il ridic...in cat timp pot sa ridic coletul de la sediul celor de la fan courier?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca ti-a venit astazi, te-ar fi contactat curierul ori ti-ar fi lasat un bilet.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ajungea te suna curierul inainte de livrare si stabileai cu el

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cei de la Fan Courier anunta telefonic persoanele; ba chiar mai mult, inainte de a veni coletul, primesti si un mesaj, cand coletul tau este repartizat agentului care trebuie sa ti-l aduca la domiciliu. Suni pe acel numar, si vorbesti cu angajatul, sa stabilesti sa-l ridici de la sediul lor.

| Idkidk a răspuns:

Dacă ar fi venit astăzi, te-ar fi anunţat compania!