| 9meme a întrebat:

Am deschis un site acum 4 zile, si as vrea sa il populez. imi puteti spune cateva modalitati pentru al popula? site-ul se numeste www.9meme.com. sunt "funny photo" puteti uploada sau vota pozele care va plac

3 răspunsuri:
| sebywarlord a răspuns:

In primul rai o pagina de facebook siteului,bagati cat mai multi prieteni,dai share la poze etc, dupa aceea incearca cu back-links,app, icnearca ceva nou, am boservat ca toate pozele le iei de pe 9gag,fa si tu ceva memes, a si inca o "schema" incearca sa intrii in razboi cu un site foarte cunoscut din aceeasi categorie, asta iti va aduce publicitate!

| Sup3rMan a răspuns:

Castiga bani de acasa
Esti platit pentru fiecare vizitator adus
Bonus 300 puncte promo
http://originals.ro/31652bani

| introduaicinumele a răspuns:

Salut! Am si eu un site funny: http://start-the-fun.blogspot.com/

Are 2 saptamani.
Daca vrei sa ai unul popular incearca sa il optimizezi SEO.
Mai scrie pe el un articol sau ceva.
Incearca sa optimizezi numele pozelor, de exemplu pune si tu nume la poza: 9meme_photo1, sau funny_photo2
Asa Google te va indexa si iti va face trafic si asa va fi si popular.

Trimitemi un mesaj daca vrei sa facem schimb de linkuri (eu pun la mine link spre site-ul tau daca pui si tu spre mine)

Si fa rost de backlinkuri, incearca sa faci schimb de linkuri cu alte site-uri de aceeasi nisa, si poseaza linkul in comentarii pe cat mai multe site-uri!
Bafta!