| TeeaBaang a întrebat:

Imi puteti spune cateva site-uri online de editat pozele? Mersi! happy

Răspuns Câştigător
| EmiAmi a răspuns:

Http://pixlr.com/editor/
Este cel mai bun editor online(parerea mea) si e foarte simplu de utilizat;)
Uite, iti timit si un concurs foarte TARE http://www.facebook.com/....../photo.php

4 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Ca si Iulybhaa iti recomand picasa, ultima varianta pe care o iei de pe picasa.com si cu care poti face super editari. Daca vrei exemple lasa-mi o adresa de email.

| TooNight a răspuns:

Eu intru pe Pizap.big grin Ii online si gratis, si usor de folosit.winking

| fostCont a răspuns:

Well...Buna! Online mai greu dar incearca
ceva pe PC sunt 2 programe mici le am si eutonguehoto Scape; Picasa 3.Sunt foarte bune. Funda"?

| rockerul12 a răspuns:

Pimpmonkey, insa eu iti recomand sa iti descarci photoshop-u.