| DaNuTzU2013 a întrebat:

Salut,imi puteti spune si mie o metoda prin care sa-mi populez blogul?(www.acasabanionline.blogspot.ro).L-am bagat deja la addgoogleurl dar trebuie sa astept cateva zile pana il introduce pe google.A si inca ceva minor. puteti sa intrati putin pe site-ul meu si sa imi spuneti daca pe fundal apar niste bani? Multumesc funda!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Linkul e gresit happy Trebuia sa pui spatiu dupa punctul de dupa paranteza tongue Acum se ia cu tot cu "L-am", si nu te duce niciunde happy Incearca sa fii mai atent! Apropo, raspunsul este... thinking fa mai multe postere din astea si lasa-le le fiecare in banca, prin diferite clase, pe jos, prin curtea scolii, de cand o sa inceapa scoala tongue Bafta cu el! happy

| DaNuTzU2013 explică (pentru anonim_4396):

Vreo metoda online stii?
Ca asa o sa-mi dea nitele batai de cap.
Si oricum nu e cine stie ce bloggul ca nu mai stiu multe metode de a face bani pe net.