| robiiusan a întrebat:

Am facut din greseala o cerere pentru un cardavantaj crezand ca este o inscriere pentru a castiga un voucer de 200 lei la un concurs organizat de catre altex. Am completat numele, prenumele, email si numar de telefon. Pot sa anulez aceasta cerere cand ma vor suna ei sau ma vor obliga sa imi fac acel card?

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Normal.iti mai trebuie adeverinta de salariat.nu ai probleme

| robiiusan explică (pentru express11):

Deci pot sa anulez cererea?

| express11 a răspuns (pentru robiiusan):

Prietene,stai linistit, oricum nu ti-o ia in seama. poti s-o anulezi.cu stima!

| robiiusan explică (pentru express11):

Da dar de fapt acea cerere nu era pentru voucer. Era pentru a-mi face un card la banca. Si ma tem ca acuma daca am facut acea cerere ma vor obliga sa imi fac acel card.

| robiiusan explică (pentru robiiusan):

Era doar o aplicatie.

| robiiusan explică (pentru robiiusan):

Eventual daca imi accepta aplicatia ma vor suna sa le dau mai multe date daca vreau sa-mi fac cardul?

| express11 a răspuns (pentru robiiusan):

Nu.adeverinta de salariat este bazaaaaaaaaaaaaaa.

| robiiusan explică (pentru express11):

Multumesc ca m-ai ajutat. Funda.

| express11 a răspuns (pentru robiiusan):

Nu conteaza funda, importasnt este ca am invatat amandoi ceva! bafta!

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum sa te oblige cineva sa faci card? si daca te obliga si refuzi ce crezi ca se intampla? iti vine acasa si iti baga cardul pe gat?