| Durbaca_Alex_1998 a întrebat:

FUNDA.Tpu vreau sa fac un card credit altex: http://promotii.altex.ro/cardavantaj/altex/
Acum vine vorba ce acte iti va trebui aici vad ca ii cere numai numarul de telefon si numele.Acum intrebarea mea este trebuie sa aduc de la munca ceva sau de la finante pentru ca vad ca este un credit cu 0 % dobanda?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indiferent de dobanda, iti trebuie buletinul si adeverinta de venit pentru creditul respectiv. Vorbesc din propria experienta.