| beautifulgirl1994 a întrebat:

Am facut un imprumut bancar in 2007 atunci se facea cu buletinul si acum 1 an mi-am pierdut serviciul si nu am mai plait ratele. intrebarea mea este daca ma poate executa silit in cazul in care nu am niciun venit si care sunt procedurile executarii silite funditaa

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate, da.
De un an nu ati mai platit ratele? Recomandarea mea este sa mergeti repede la banca, pina nu cedeaza ei drepturile unor executori (care nu au alternativa decit... executia) si sa faceti reesalonare, aminare, ceva ce va ofera ei, ducindu-le dovada ca sinteti somera. Nu aminati.