| beautifulgirl1994 a întrebat:

Care sunt pasii executarii silite daca am facut imprumut cu buletinul fundita:*

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

NU renunti la casa. O inchiriezi si te muti in alta parte, fara sa iti faci mutatie in buletin. De aici, urmeaza pasii 2 si 3, dar trebuie' sa ai mare grija sa nu spui nimanui dintre vecinii tai unde te-ai mutat.

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Pasul 1 - Te muti si nu iti schimb buletinul.
Pasul 2 - Te cauta executorii pina le vine acru.
Pasul 3 - Ai scapat. Succesuri!

| beautifulgirl1994 explică (pentru GabiDumitrescu):

O idee buna...dar faza e ca nu vreau sa renunt la casasad

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru beautifulgirl1994):

NU renunti la casa. O inchiriezi si te muti in alta parte, fara sa iti faci mutatie in buletin. De aici, urmeaza pasii 2 si 3, dar trebuie' sa ai mare grija sa nu spui nimanui dintre vecinii tai unde te-ai mutat.