| Zirna_Seby_1994 a întrebat:

Am găsit la tara doi cilindri gradați de 500 ml și aș vrea să îi vând dar nu știu prețul lor dinainte și nici cu cât aș putea să îi vand. Va rog sa mă sfatuiti.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

1 leu pe cilindru

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cam un leu bucata. Si asta, in conditiile in care gasesti un cumparator suficient de puturos incat sa nu-si miste fundul la un magazin de unde sa cumpere unii noi.

| Zirna_Seby_1994 explică (pentru ardnaxur1961):

Boss am intrat pe un site și unu din asta nou este 400 lei și îmi zici a îl dau cu un leu.fi serios ☺

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil nu ti-i va cumpara nimeni, ca nu ai ce face cu asa ceva!

| Bondarel99 a răspuns:

2 lei maxim.

| cyupaku a răspuns:

Daca sunt de sticla ma intereseaza